Otvorené každý deň 9:00 – 21:00
Tesco Extra Pondelok - Sobota: 7:00 - 21:00,
Nedeľa - Zatvorené

OC Galéria Trnava
Veterná 40, Trnava

Kde nás nájdete?

Dnes je nedeľa, 29. 3. 2020 sviatok má Miroslav

#Preskočit navigáciu

facebook e-mail

Nachádzate sa tu: Domov » O nás » O centre

O centre

Obchodné centrum Galéria Trnava bolo otvorené 26.9.2006. V letných mesiacoch roku 2011 prešlo centrum kompletným refitom priestorov. Centrum je charakteristické jeho výhodnou polohou – lokalizované je medzi obytnými štvrťami Zátvor, Vodáreň I. a Vodáreň II,  v blízkosti neďalekého sídliska Družba. V tesnom susedstve centra prebieha v súčanosti výstavba nového moderného sídliska Arboria. Optimálnu polohu centra podčiarkuje i rýchle napojenie na mestský obchvat, diaľnice ako aj výborná dostupnosť prostriedkami mestskej hromadnej dopravy.

Centrum s celkovou plochou 15 072 m2 ponúka návštevníkm pohodlné nakupovanie “pod jednou strechou”. Pre vyváženú skladbu predajní, širokú ponuku služieb, vhodnú kombináciu stravovacích a kaviarenských zariadení a vysokú návštevnosť hypermarketu Tesco Extra sa centrum zaraďuje k najobľúbenejších centrám v regióne s najvyššou návštevnosťou. Zákazníci oceňujú možnosť pohodlného, dostatočného a bezplatného parkovania na 722 parkovacích miestach exteriérového parkoviska. 

 

OC Galéria dočasne zatvorená

Vážení zákazníci, chceli by sme vás informovať, že od 16. 3. do 29. 3. 2020 budú obchody a ostatné prevádzky v OC Galéria zatvorené z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku týkajúcej sa šírenia koronavírusu (ochorenia COVID-19) a aktuálnych preventívnych opatrení. Vyplýva to z nariadenia Ústredného krízového štábu SR.

Otvorené zostanú iba obchody a stánky s potravinami vrátane hypermarketu Tesco, lekáreň a predajňa s chovateľskými potrebami. V obmedzenom režime zároveň fungujú aj banky, mobilní operátori, drogérie a novinové stánky. Prevádzky Bamboo a KFC zabezpečujú výhradne výdaj stravy formou „take away“.

Od pondelka 23. 3. 2020 dochádza aj k dočasnej zmene otváracích hodín. Hypermarkety a čerpacie stanice Tesco budú otvorené od 7.00 do 21.00 hod. Každý pracovný deň od 9.00 do 10.00 hod. je zároveň nákupný čas vyhradený prednostne pre seniorov, aby si mohli nakúpiť čo najbezpečnejšie. Ostatné otvorené prevádzky budú taktiež fungovať v obmedzených otváracích hodinách.

Pozrite si kompletný zoznam otvorených prevádzok:

  • Tesco
  • 101 Drogerie
  • M+M Tabak
  • Dr. Max lekáreň
  • Slovenská pošta
  • PetCenter

Stánky s občerstvením, zákuskami, vínom, pekárenskými a mäsovými výrobkami sú aktuálne otvorené. Prevádzka stánkov sa podľa situácie môže zmeniť.

V záujme svojej ochrany aj ochrany svojho okolia, prosím, vstupujte do Galérie a predajní iba s ochranným rúškom alebo s inou ochranou nosa a úst. Rešpektujme spoločne odporúčanie Úradu verejného zdravotníctva SR.

Ďakujeme za vašu ohľaduplnosť!

 

Virtuálna prehliadka

Facebook

Hore