Otvorené každý deň 9:00 – 21:00
Tesco Extra Pondelok - Nedeľa: 6:00 - 22:00

OC Galéria Trnava
Veterná 40, Trnava

Kde nás nájdete?

Dnes je utorok, 23. 4. 2019 sviatok má Vojtech

#Preskočit navigáciu

facebook e-mail

Nachádzate sa tu: Domov » Obchody a služby » Móda a obuv » CCC

CCC

Veterná 40, 917 01 Trnava

Kontakty a služby obchodu

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní. Výrobky CCC sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a módnu obuv za priaznivú cenu.

Aktuálna kolekcia je vždy odrazom najzaujímavejších celosvetových trendov. Široká pozornosť je venovaná kvalitnej koženej obuvi vlastnej značky LASOCKI. Ženy, muži aj deti si v ponuke CCC nájdu modely podľa vlastného vkusu a potrieb či už na formálne príležitosti, alebo voľný čas.

Sortiment tovaru CCC dopĺňa veľký výber kabeliek, bižutérie, módnych doplnkov a súčasťou stálej ponuky sú tiež ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Viac informácií nájdete na www.ccc.eu

Akcia obchodu

Ako prežiť život bez obmedzení? Vykročte tou správne obutou nohou!

Ako prežiť život bez obmedzení? Vykročte tou správne obutou nohou!

Topánky nie sú vždy symbiózou praktickosti a komfortu. Čo na nohy ak namiesto auta či MHD volíte bicykel, alebo kolobežku? Prinášame pár tipov pre vás – aktívne ženy.

Pozná to každá z nás – nájsť obuv, ktorá by s nami dokázala držať krok sa niekedy zdá byť nadľudskou úlohou. Nie je všetko zlato, čo sa blyští, a to platí aj v prípade obuvi. Pokiaľ patríte k spontánnym tvorom, ktoré neznášajú plánovanie a rady sa nechajú prekvapiť každou novou minútou, tenisky budú pre vás tou najsprávnejšou voľbou.

Tenisky sa stali súčasťou „botníka“ takmer každej ženy. Nosia ich aj tie, pre ktoré je šport veľkou neznámou a maximálnu úroveň potenia dosiahnu pri honbe za zľavami. Tenisky sú v súčasnosti stelesnením slobodného života, sily a kreativity.  Vyskúšajte napríklad po odchode z kancelárie vymeniť lodičky za pohodlné tenisky. Spojenie pracovného kostýmu a trendy športovej obuvi? Prečo nie.

Rozhodnutie, s čím budete kombinovať vaše tenisky, je len na vás. Fantázii a odvahe sa medze nekladú, a preto si môžete tenisky obuť s čímkoľvek od volánikových letných šiat, cez kultové malé čierne, až po business casual.

Inšpirujte sa najnovšími módnymi trendmi CCC na www.ccc.eu alebo navštívte kamenné predajne.

 

Otváracie hodiny

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefón:
033 550 30 85

E-mail:
2257.trnava.tescogaleria@ccc.eu

Zástupca:
Gabriela Haršányiová

Obchod na mape

Obchod na mape

Oficiálny web

http://www.ccc.eu/sk/

Ďalšie obchody Móda a obuv


späť na kategóriu

Facebook

Hore