Viac o SLOVENKA

Firma SLOVENKA-Silver, s.r.o.pôvodnej SLOVENKY, ktorá vznikla už v roku 1921 a pokračuje tak v tradícii výroby pletenej bielizne a oblečenia s touto značkou. Za roky dlhej existencie pozná „bavlnku“ zo SLOVENKY množstvo spokojných a verných zákazníkov a výrobky firmy sú synonymom pohodlia a hlavne kvality.

Široký sortiment pletenej spodnej bielizne, pyžám a nočných košieľ, oblečenia na voľný čas, funkčného pleteného oblečenia a tiež vrchného pleteného oblečenia pre ženy, mužov aj deti ponúka v sieti viac ako 40 vlastných predajní po celom Slovensku.

Základným materiálom pri výrobe sú úplety zo 100% bavlny, ale aj luxusnejšie materiály ako sú modál a viskóza, pre zvýšenie pohodlia sa v kolekciách používajú aj úplety s elastanom, petrá škála farieb, rôznych potlačených úpletov a pre každú sezónu prináša na svoje pulty vždy niečo nové v sortimente - plyše a froté, mercerované úplety, letné šaty, módne tuniky a mnoho iného.    

Zárukou kvality vyrábaného oblečenia nie sú len dlhoročné skúsenosti a tradícia, ale tiež certifikát ISO 9001. Na úplety používané pri výrobe spodnej a nočnej bielizne spoločnosť získala v roku 2014 certifikát kvality o nezávadnosti výrobkov Eko-Tex Standard 100.

Fotogaléria