Otvorené každý deň 9:00 – 21:00
Tesco Extra Pondelok - Nedeľa: 6:00 - 22:00

OC Galéria Trnava
Veterná 40, Trnava

Kde nás nájdete?

Dnes je nedeľa, 22. 9. 2019 sviatok má Móric

#Preskočit navigáciu

facebook e-mail

Nachádzate sa tu: Domov » Obchody a služby » Móda a obuv » SLOVENKA

SLOVENKA

Veterná 40, 917 01 Trnava

Kontakty a služby obchodu

Firma SLOVENKA-Silver, s.r.o.pôvodnej SLOVENKY, ktorá vznikla už v roku 1921 a pokračuje tak v tradícii výroby pletenej bielizne a oblečenia s touto značkou. Za roky dlhej existencie pozná „bavlnku“ zo SLOVENKY množstvo spokojných a verných zákazníkov a výrobky firmy sú synonymom pohodlia a hlavne kvality.

Široký sortiment pletenej spodnej bielizne, pyžám a nočných košieľ, oblečenia na voľný čas, funkčného pleteného oblečenia a tiež vrchného pleteného oblečenia pre ženy, mužov aj deti ponúka v sieti viac ako 40 vlastných predajní po celom Slovensku.

Základným materiálom pri výrobe sú úplety zo 100% bavlny, ale aj luxusnejšie materiály ako sú modál a viskóza, pre zvýšenie pohodlia sa v kolekciách používajú aj úplety s elastanom, petrá škála farieb, rôznych potlačených úpletov a pre každú sezónu prináša na svoje pulty vždy niečo nové v sortimente - plyše a froté, mercerované úplety, letné šaty, módne tuniky a mnoho iného.    

Zárukou kvality vyrábaného oblečenia nie sú len dlhoročné skúsenosti a tradícia, ale tiež certifikát ISO 9001. Na úplety používané pri výrobe spodnej a nočnej bielizne spoločnosť získala v roku 2014 certifikát kvality o nezávadnosti výrobkov Eko-Tex Standard 100.

Otváracie hodiny

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefón:
0903 602 555

Zástupca:
Anna Mĺkva

Obchod na mape

Obchod na mape

Ďalšie obchody Móda a obuv


späť na kategóriu

Facebook

Hore