Viac o PartyLand

PARTYLAND obchod kde nájdete všetky párty produkty na vašu oslavu, párty, karneval alebo svadbu.
V predajni PARTYLAND môžete nájsť najširší výber latexových balónov (viac ako 200 druhov) a fóliových balónov (viac ako 200 druhov), ktoré Vám s radosťou nafúkame héliom. Nájdete u nás aj obľúbené balóny čísla v 6 farebných prevedeniach.
Máme široký výber párty produktov, ako sú narodeninové sviečky, fontány na tortu, párty klobúčiky, girlandy, konfety rôznych tvarov a farieb a ďalšie produkty s ktorými si môžete vyzdobiť Vašu oslavu, párty, narodeniny alebo svadbu. V ponuke produktov máme aj jednorazový a riad, obrusy v rôznych farieb, motívom Happy birthday a s obrázkami obľúbených rozprávkových postavičiek Vašich detí. Tiež konfety a lampióny šťastia rôznych tvarov a farieb.
PARTYLAND má veľký výber dámskych, pánskych a detských kostýmov na každú príležitosť ako je Halloween, karneval, párty v kostýmoch. K svojim kostýmom si u nás môžete vybrať z bohatej ponuky doplnkov ako sú Boa, parochne, rukavice, putá, klobúky, cylindre, zábavné okuliare, make-upy.
Jednou z celoročne predávaných produktov v PARTYLANDE je zábavná pyrotechnika, ktorou si môžete urobiť veľké finále na každej Vašej oslave, párty alebo svadbe. Ohňostroje (kompakty), prskavky, fontány, rímske sviece, a petardy to všetko nájdete v našej celoročnej ponuke.
Predajňa PARTYLAND kde nájdete všetko na váš karneval, ples, Valentín, Halloween, Vianoce a Silvester a ďalšie.
Náš tovar si môžete jednoducho pozrieť a objednať v našej predajni PARTYLAND, alebo na našom internetovom obchode.

Akcie od PartyLand